Blogs

Waarom moet ik mijn bandzaag ‘inzagen’?

Leestijd: 0 minuten

Geplaatst: 8 maart 2022

Om een optimale standtijd te krijgen moet de bandzaag adviseren we de bandzaag in te zagen. Hierbij adviseren we ca 3000 cm2 in te zagen, met een zaagsnelheid die ca 30% lager is en een voeding van ca 50%. Hierna kan de bandzaag volgens de optimale waarden ingezet worden. Let wel op dat de spanenborstel(s) goed ingesteld zijn; dit is van directe invloed op de standtijd.

Door het optimaal inzagen worden de ‘scherpe’ tanden bij de eerste inzet niet overbelast en dit levert een hoge besparing op (gereedschapskosten).

 

Polaroid Zaag2
Cro 3 1

Advies op maat

Elke toepassing vraagt om een andere aanpak. Onze specialisten denken met je mee en adviseren de oplossing die bij jou past.

Langtechnik Loesungen Nullpunktspanntechnik

Onze klanten

Leering heeft een groot netwerk met meer dan 120 wereldwijde partners van topkwaliteit.

1702474171636
10 / 10

3e LANG RoboTrex automatisering geplaatst bij LABO in Geldrop!

"Vanwege de hoge automatiseringsgraad van onze eerste twee gekoppelde systemen van de RoboTrex hebben we besloten om een derde RoboTrex aan onze DMG Mori DMU50 te koppelen. Hierdoor draaien er nu drie identieke cellen, wat onze capaciteit opnieuw aanzienlijk heeft uitgebreid"

14-8-2025

|

Mart Stokmans, Manager